Vaikų Kalėdos - Juozas Olekas

Švenčių laukimas – deja ne visiems džiugus metas. Pandemija tarsi perskyrė Lietuvą į dvi dalis.

Didmiesčiuose tėvai, dirbdami nuotoliniu būdu, gali skirti daugiau dėmesio namuose likusiems vaikams. Tuo tarpu kaimuose ir mažuose miesteliuose retas turi privilegiją dirbti iš namų. Negana to, kad rizikuojama savo ir savo šeimos sveikata, dar tenka palikti vienus vaikus namuose, kurie dažniausiai, neturėdami tinkamo kompiuterio, planšetės ar apskritai prieigos prie interneto, lieka vieni – be draugų ir be bendravimo. Vieni su savo liūdesiu.

Kol miesto vaikai gali džiaugtis išpuoštomis gatvėmis, žybsinčiomis kalėdinėmis eglutėmis, daugelyje kaimų ir gyvenviečių šventinis gruodis skendi tamsoje. Sunku švęsti, kai pandemijos aštrinama praraja tampa vis gilesnė ir gilesnė, o Lietuva tarsi dalijama į dvi dalis.

Nebūkime egoistais! Neleiskime, kad užklupusi bėda mus skirtų. Tapkime vieningi. Dalinkimės tuo, ką turime. Mūsų mažieji – labiausiai pažeidžiami ir labiausiai ištroškę dėmesio bei šventinio jaudulio. Aplankykime tuos, kurie pasiilgo šilto bendravimo, sukurkime jiems Kalėdų stebuklą.

Suvienyta Lietuva – vieninga Europa.

Prisidėkite!

Turite kažką, ko nebenaudojate ir norėtumėte padovanoti? Ar norite internetu užsakyti dovaną vaikams iš nepasiturinčių šeimų?

Susisiekite ir mano komanda padės rasti šeimas, kurios nori būti prisimintos.

Per šias šventes drauge pradžiuginome jau

0
vaikus

Susipažinkite su šių metų istorijomis:

Šeimų istorijos iš 2020:

English version »

Mūsų svetainėje naudojame slapukus

Norėdami tęsti naršymą, patvirtinkite, kad sutinkate su slapukų rinkimu šioje svetainėje.